( با تعجب ) خودم دیدم، خودم دیدم که درخت سیب لبخندی زد و شاخه هاشو تکون داد انق…


👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 ( با تعجب ) خودم دیدم، خودم دیدم که درخت سیب لبخندی زد و شاخه هاشو تکون داد انقدر تکون داد که همه سیب هاش روی زمین ریخت من فکر کردم خوابم چند بار چشمامو مالیدم اما بیدار بودم اون داشت به حیوونا کمک می کرد .
باد هم کمکش می کرد ابر هم سایه اشو انداخته بود رو سر حیوونا ( با هیجان) بقول بابا بزرگم ابرو بادو مَه و خورشیدو فلک در کارند تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری، همه کمک می کردند تا حیوونای جنگل از آتش سوزی جون سالم بدر ببرند.
.
درخت سیب با سیب هاش جلوی آتش رو گرفته بود نمیزاشت به بقیه جنگل سرایت کنه، باد هم داشت زور شعله ها رو کم می کرد هی از این ور به اونور می رفت ابر هم کم کم داشت می بارید.
.
( با امیدواری ) فردا اون روز همه چی آروم شده بود صدای پرنده ها به زیبایی شنیده میشد. رودخونه صدای شر شر آب میداد درخت سیب میخندید.و شاد بود اون از اینکه سیب هاشو از دست داده بود اصلا ناراحت نبود و حیوونا بدورش می گشتند و شعر میخوندند:
.
عاشق که باشی دنیا چه زیباست
هر جایِ زمین شادی مهیاست
زندگی یعنی شادی، کمک، عشق
دوستی و صفا پاکی دلهاست.

پایان.
.
.
منتظر فیلمهای خوبتون هستیم😍😍
. .
@farakhan_bazigar_tirgan
.
.
#فراخوان_بازیگری_تیرگان#بازیگری#نویسندگی#کارگردان_تئاتر#تئاتر_دانشجویی#تئاتر#فیلم#فیلم_خارجی#فیلم_سینمایی#بازیگری_سینما#بازیگری_تئاتر#بازیگری_حرفه_ای#بازیگری_کودک_نوجوان#گویندگی#گریم#بازیگر_کمدی#بازیگری_تلویزیون#بازیگری_کارگردانی#فلیمبرداری#طنز_اجتماعی#طنز_سیاسی#فیلم_کوتاه#عکاسی#دوربین#دوبله_فیلم#گریم_سینمایی#نویسنده_کارگردان_امیدیارندی #امیدیارندی#کارگردان_امید_يارندی#کارگردان_تئاتر_امید_یارندیSource

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *